آموزش فرمول نویسی در ورد را هم اکنون یاد بگیرید 

 

آموزش فرمول نویسی در ورد

 

آموزش فرمول نویسی و تایپ ریاضی در ورد word

در ورد امکانات بسیار زیادی برای راحتی کار شما قرار داده شده است که یکی از آنها قابلیت اضافه کردن فرمول های ریاضی و تایپ ریاضی است. در فیلم بالا بصورت سریع و مختصر شما را با نحوه افزودن فرمول در نرم افزار ورد آشنا کردیم. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با روش های مختلف فرمول نویسی با ما همراه باشید.

برای اضافه کردن هر عنصری در اسناد ورد از سربرگ insert اقدام می کردیم. برای نوشتن فرمول های ریاضی هم باید وارد همین سربرگ شویم.  حال اگر بخواهیم انواع فرمول ریاضی اعم از ساده یا پیچیده را درج نماییم می توانیم از قابلیت های خود ورد که در سربرگ insert قرار دارد استفاده کنیم.

 

اما بجز قابلیت های خود مایکروسافت ورد می توانید از یک نرم افزار قدرتمند و ساده نوشتن فرمول های ریاضی که Math Type  نامیده می شود، استفاده کرد. در این مطلب هر دو شیوه را بطور جامع به شما خواهیم آموخت تا دیگر در تایپ فرمول های ریاضی هیچ مشکلی نداشته باشید.

 

برای مشاهده فیلم و آموزش کامل کلیک کنید.

 

 

آموزش فرمول نویسی در ورد + فیلم آموزشی

آموزش تبدیل فایل pdf به word + فیلم آموزشی (۱۰۰ % تست شده)

آموزش تبدیل پاورپوینت به ویدیو

فرمول ,ورد ,های ,  ,ریاضی ,نویسی ,های ریاضی ,در ورد ,فرمول های ,فرمول نویسی ,آموزش فرمول ,آموزش فرمول نویسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
زمین سبز ماه مطلب - مطالب گوناگون پارسی2 سایت رسمی دانلود سریال دل ساخته منوچهر هادی مطالب اینترنتی دهکده ی آرامش داستان های کوتاه و خواندنی، جالب و مفید آرامم کن:) آریافایل44 vistasazehre